2ttuning.pun.pl

Forum poświecone wszelakim pojazdom 2t .


#1 2014-03-21 22:00:16

AFRO

Żółtodziób

Zarejestrowany: 2014-03-11
Posty: 32
Punktów :   

Motorynka sm z silnikiem simka by AFRO

Project powstał z nudów za niewielką kase zawsze marzyłem o zrobieniu takiego piździka do upalania:D.Rama motorynki kupiona za 50żł kartery i parę pierdół do silnika wymienione za owiewki i oś tam do simka.Flaki do silnika stare częsci z mojego simka czyli skrzynie 4b cyl 60/2 wal DDR miałem tęż łożyska SKF/DDR/FAG wybrałem najlepsze bez luzów:).Do teog jest zapłon z pitbika wydech sp04 i końcówka asorbcyjna stożek gaźnik 17,5n2-3 i rozwierana dysza zebatka tył 25 org przód 14z.Wizualnie amorki od simka kiera jawa mustang błotniki od rowera górskiego plastron malowanie sprayem + podkład na czerwon  itp itp.Motorynka na prawde śmiga zajebiście wchodzi na koło bez problemu niestety teraz stoi bo zwalił się cewkomoduł(prawdopodobnie z mojej przyczyny) a cylinder aktualnie jest w simsonie.Jakieś foto niestety nie mam aktualniejszych fot jutro postaram sie coś cyknąć.
http://www.bikepics.com/members/AFRO/21motoryna/

Offline

 

#2 2014-04-06 20:54:50

AFRO

Żółtodziób

Zarejestrowany: 2014-03-11
Posty: 32
Punktów :   

Re: Motorynka sm z silnikiem simka by AFRO

Kupiłem cewkomoduł wyregulowałem w simku przełożyłem i w końcu motoryna gra .Moc jest niesamowita po przeregulowaniu nic nie stuka nie puka nie gaśnie w końcu .Jutro jadę w cięższy teren ją wyprubować i w końcu jest na tyle złożona że można cyknąć jakąś aktualną fotke .

Offline

 

#3 2014-04-07 17:46:14

 JarosPL

Żółtodziób

12867237
Skąd: Bełżyce
Zarejestrowany: 2014-04-01
Posty: 18
Punktów :   

Re: Motorynka sm z silnikiem simka by AFRO

nie za niskie to w teren?

Offline

 

#4 2014-04-07 20:37:31

AFRO

Żółtodziób

Zarejestrowany: 2014-03-11
Posty: 32
Punktów :   

Re: Motorynka sm z silnikiem simka by AFRO

Dzisiaj bym zrobił fotki ale było sporo do roboty i na dodatek potem prawie skręciłem kostke:/.Zmieniłem gąxnik na amal 21t bo na tamtym 17,5n2-3 gasł po zrobieniu tego to jest przesada haha mimo pochylania idzie w góre przód nawet na 2b idzie nie spodziewałem się że to bedize miało taką moc po bronowanym bez problemu jechałem po lżejszych terenach jeździ sie super xd.Nie jest za niska nigdzie jeszcze nie zawadziłem mimo małych kół jeździ się fajnie po drogach polnych może to przez to że takie lekkie xD nie ma gdzie wjechać na razie w cięższy teren najwyżej po łąkach .Troche strach jechać po ulicy ale jutro wpadnę w jakiś las to się ją wyprubuje xd.

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.dukanowebanitki.pun.pl www.pokes-core.pun.pl www.pdm.pun.pl www.gta.pun.pl www.pokeonline.pun.pl