2ttuning.pun.pl

Forum poświecone wszelakim pojazdom 2t .


#1 2014-03-23 13:06:09

Tymon

Żółtodziób

Zarejestrowany: 2014-03-10
Posty: 4
Punktów :   

Regulacja 60/4/3

Witam mam cylinder 60/4/3 amal 21 platyny i na razie org wydech spawak leży  obok bo czekam aż go trochę dotrę .
Problem polega na tym że nie mogę go wyregulować.
Na początku chodził dobrze miał dyszę 72 z org gaźnika ale po 5 tyś coś go blokowało ale i tak nie kręcę go na razie wyżej bo docieram.
Wczoraj rozdłubałem tą dyszę i po tym zaczęły się właśnie problemy .
Jak ruszam to jest trochę słaby potem nie kręcę wysoko 1 bo docieram i daję 2 i takie pyrkanie i dopiero potem zaczyna coś tam jechać ale ogólnie jest słaby czasami przerywa,szarpie nie wiem o co chodzi .
Ustawiałem zapłon to przyspieszałem to opóźniałem itp ale to niewiele dawało.
Myślałem że dysza 72 to bd za mało ale jutro kupię dyszę 72,80,85 i zobaczę ja bd na nich chodził .
Tłok to 1p toczony , kompresja jest ok .
I jak przed chwilą jeździłem to brakuje mu powietrza że muszę jeździć bez filtra z ściągniętym boczkiem bo jak nie to go tak muli że nie da się jechać .
Może macie jakiś sprawdzone sposoby np jakie wyprzedzenie zapłonu celować , regulowałem gaźnik ale to też tak średnio dawało .  Jutro założę to tak jak było na początku i myślę go tak narazie dotrzeć .
Aha i jeszcze leje się z kolanka i dałem iglice niżej le to nic nie dało .

Jak przyjdzie wam coś do głowy to piszcie .

Z góry dzięki.

Ostatnio edytowany przez Tymon (2014-03-23 13:07:40)

Offline

 

#2 2014-04-02 19:47:27

 TIGERNABOL

Żółtodziób

9218918
Skąd: ok Leżajska
Zarejestrowany: 2014-03-04
Posty: 53
Punktów :   

Re: Regulacja 60/4/3

nagraj filmik jak wkręca ogólnie jak reaguj na gaz ułatwi to wyjaśnij w czym problem , jaki kolor świecy ?

Offline

 

#3 2014-04-02 20:49:39

Tutka

Żółtodziób

Zarejestrowany: 2014-03-07
Posty: 38
Punktów :   

Re: Regulacja 60/4/3

Co do gaźnika to zrób tak :
Kup te dysze  wymieniaj, wymieniaj je i gaźnik REGULUJ BEZ FILTRA POWIETRZA jak juz będzie dobrze to wtedy dobieraj filtr !
A co do zapłonu to metoda prób i błedów

Offline

 

#4 2014-04-02 21:51:40

Tymon

Żółtodziób

Zarejestrowany: 2014-03-10
Posty: 4
Punktów :   

Re: Regulacja 60/4/3

Sprawa jest taka że w miare wyregulowane ba założyłem dyszę 85 i jest rezo od 1 do 4 założyłem spawaka i jest wszystko ok tylko mam problem z filtrem ze jak założe boczek bo od razu muł przerobiłem filtr powietrza i jest ok ale nie mogę założyć właśnie boczka i  śrubka od regulacji mieszanki wykręcona od 1 obrót i nie wiem czy dać mniejszą dyszę czy większą ?

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.szamo.pun.pl www.snoopdogg.pun.pl www.lksorzelwysoka.pun.pl www.filorosi.pun.pl www.gakuen-anime.pun.pl