2ttuning.pun.pl

Forum poświecone wszelakim pojazdom 2t .


#1 2014-03-07 20:34:44

katani

Żółtodziób

Zarejestrowany: 2014-03-07
Posty: 10
Punktów :   

Problem z kierunkami LFK

Hejże!
Mam pewnien dręczący mnie problem. Posiadam zapłon LFK  no i mam przerywacz samochodowy 12v 21w. Na zgaszonym moto gdy prąd idzie tylko z aku kierunki ładnie równomiernie pulsują. Na odpalonym robi się dosłownie stroboskop i to w zależności od obrotów, bo na wolnych jeszcze jakoś pulsują. Zauważyłem że na odpalonym jak wezmnę przerywacz w dłoń że nie dotyka niczego wspólnego z ramą itp sytuacja się uspokaja. Przerywacz włożyłem w folię bombelkową i zaizolowałem dookoła ale to nic nie dało. Macie jakieś pomysły? Wydaje mi się że pod wpływem wibracji on tak głupieje.

Offline

 

#2 2014-03-08 11:00:37

 wicio_94

Elektryczny majster

11589098
Call me!
Skąd: Tarnów
Zarejestrowany: 2014-03-07
Posty: 42
Punktów :   

Re: Problem z kierunkami LFK

Zacznijmy od tego jak masz zrobioną instalację, czy masz światła z aku cz po stacyjce.  I jaki masz przerywacz, czy masz typu > L P + i kabelek do masy , cz masz tylko 3 piny ? bez kabelka. Napisz a powiem ci co masz źle. Na mój gust zmierz jeszcze napięcie na aku jakie masz na zgaszonym silniku a jakie na odpalonym, może być też źle podpięty regulator, który nie prostuje odpowiednio napięcia, i skoro mówisz że jak wezmiesz w dłon to wez odpal wez go do ręki i przygazuj, zrób to co pisałem to powiem co jest nie tak.

Ostatnio edytowany przez wicio_94 (2014-03-08 11:01:49)

Offline

 

#3 2014-03-13 00:54:33

 sigi123

Żółtodziób

Skąd: Ostrowiec Świętokrzyski
Zarejestrowany: 2014-03-07
Posty: 10
Punktów :   

Re: Problem z kierunkami LFK

możliwe że regulator daje za duże prądy?  chińska loteria moje regle dawały przy przegazowaniu 16v , dopiero trzeci trafiłem że do 13v i nie rosło
a na światła nie puszczały więcej niż 12,6 v a z ładowaniem takie cuda były

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.alkoholizmpomoc.pun.pl www.vsbednarski.pun.pl www.cyberrawicz.pun.pl www.grove.pun.pl www.kombinacjanorweska.pun.pl